ششمین دوره کارگاه آموزشی آشنایی با کلیات حقوق شهروندی در نظام اداری

ششمین دوره کارگاه آموزشی آشنایی با کلیات حقوق شهروندی در نظام اداری مبتنی بر مفاد حقوق شهروندی در دانشگاه اردکان

۲۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۸ کد : ۴۹۸۲۶ اخبار برگزیده رویدادهای مهم
تعداد بازدید:۱۰۳۳
ششمین دوره کارگاه آموزشی آشنایی با کلیات حقوق شهروندی در نظام اداری مبتنی بر مفاد حقوق شهروندی دوازدهم و سیزدهم شهریور ماه در دانشگاه اردکان برگزار گردید.
ششمین دوره کارگاه آموزشی آشنایی با کلیات حقوق شهروندی در نظام اداری مبتنی بر مفاد حقوق شهروندی در دانشگاه اردکان

 پیرو هماهنگی­ بعمل آمده با دفتر دستیار ویژه وزیر در امور حقوق شهروندی در اجرای تکلیف آموزش تخصصی حقوق شهروندی، دوره­ "آموزش کلیات حقوق شهروندی در نظام اداری" برای کارکنان در قالب آموزش ضمن خدمت و اعضای هیات علمی دانشگاه در قالب طرح توانمندسازی در روزهای  سه ­شنبه و چهارشنبه مورخ  12و 13 شهریور ماه سال جاری با حضور کارمندان و اعضای هیأت علمی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه اردکان برگزار گردید
در این جلسه جناب آقای دکتر قاسمی مقدم مدیرگروه دانشکده حقوق دانشگاه یزد به عنوان استاد کارگاه ابتدا به بیان تعریف مفاهیم مرتبط با حقوق بشر و حقوق شهروندی پرداخته و سپس به مفاد منشور حقوق شهروندی تدوین شده در آذر ماه 1395 پرداختند. در ادامه ضمن توضیحات مربوط به ضمانت­ اجرایی های مصوبات حقوق شهروندی، مفاد مربوط به کارکنان و اعضای هیاًت علمی دانشگاه در نظام اداری را به طور خاص تشریح نمودند. در پایان کارگاه، به شرکت ­کنندگان گواهی حضور در دوره با تأیید دانشگاه و حوزه دستیاری اعطا خواهد شد.
 


( ۱ )

نظر شما :